Nasze rozwiązania

Precyzyjny pomiar i dogłębne zrozumienie kluczowych wskaźników oraz trendów wydarzenia pozwolą Ci podjąć świadome decyzje podnosząc standard organizowanych przez Ciebie targów lub eventów. Coraz ważniejszym dla organizatorów jest poznanie zwrotu z inwestycji w wydarzenia, dlatego nasz system wraz z urządzeniami zbiera dane z wydarzenia tworząc raporty oraz przekazując informacje o potencjalnych klientach. Aby zapewnić wygodny wgląd w otrzymane dane Plat4m Cloud poprzez interfejs programowania aplikacji (API) może połączyć się Twoim CRM lub innym oprogramowaniem.
Najważniejsze etapy prowadzące do sukcesu targów lub eventu.

BEFORE EVENT

Plat4m Marketing

Podstawą udanych targów lub eventów są dedykowane kampanie marketingowe i skuteczne narzędzia promocji. Wybierając szeroką gamę naszych produktów dajemy Ci narzędzie do wspólnego zarządzania budżetem, dostęp do analiz i raportów dzięki którym można wykazać zwrot z inwestycji i podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Strony www

Tworzymy Strony internetowe w tym firmowe, wizerunkowe, produktowe oraz typu landing page. Współpracując z nami masz gwarancję, że:

  • projekt graficzny będzie wykonany przez profesjonalnych grafików
  • będzie stworzona w oparciu o najnowsze trendy i zgodna z najnowszymi standardami w tym W3C
  • kod strony będzie zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania. Świadczymy również usługi monitoringu pozycjonerskiego, który polega na stałym monitorowaniu wyników wyszukiwania dla wybranych fraz i szybkim reagowaniu na utratę wypozycjonowanego miejsca.
  • Pozycjonowanie, czyli podniesienie pozycji strony internetowej to proces długotrwały, dlatego warto stworzyć stronę na długo przez planowanym wydarzeniem.

Identyfikacja wizualna

Tworzymy od podstaw identyfikację wizualną wydarzenia: targów lub eventów. Zajmujemy się przygotowaniem projektu, jak i jego realizacją. Tworzymy logotypy, ulotki promocyjne, wizytówki, plakaty, bannery. Realizujemy projekty stoisk reklamowych i targowych. Koordynujemy zamówienia na druk zarówno mało, jak i wielkoformatowy.

Linki sponsorowane

To potoczna nazwa reklam umieszczanych w wyszukiwarce najczęściej w pierwszych pozycjach wyszukiwania. Dzięki zaawansowanym narzędziom unikamy przypadkowości. Reklama dociera tylko do osób zainteresowanych, a dodatkowo możemy ją dostosować np. pod względem geograficznym
Linki sponsorowane dają także możliwość szczegółowej analizy kampanii i dopracowywanie jej na bieżąco w celach szybkiego wzrostu efektywności.

Kampanie banerowe

Jest to jeden z dominujących typów reklamy online na polskim rynku. Baner może być statyczny w formie zdjęcia, lub może przybrać formę filmu. Po wykonaniu analizy celów i założeń kampanii wskazujemy miejsca w Internecie, w których można znaleźć grupę docelową Klienta. Dobieramy wspólnie odpowiednie treści, przygotowujemy materiały pod względem graficznym i tekstowym, ustalamy czas emisji kampanii, a także ustalamy budżet.

BUZZ MARKETING

Marketing szeptany jest ceniony ze względu na wiarygodność komunikatów pochodzących od konsumentów. W ten sposób kreujemy wizerunek firmy lub wydarzenia i zdobywamy nowych zainteresowanych ofertą poprzez wyrażanie opinii na temat produktów lub usług.

Social media

W dzisiejszych czasach narzędzie to dajeą nieograniczony zasięg terytorialny. Dzięki działaniom social marketing można skutecznie dotrzeć i angażować konkretne osoby. To szansa na szybkie zwiększenie liczby osób zainteresowanych naszymi targami lub eventem. Budujemy w ten sposób bazę Klientów do których możemy dotrzeć o każdej porze dnia.

Telemarketing

Dzięki temu narzędziu badamy rynek przed wprowadzeniem nowego wydarzenia,. Wykonujemy także działania przedsprzedażowe, budowanie bazy i działania na bazach naszych, ankietowanie. Posiadamy zespół telemarketerów.

Bazy danych

Do Państwa dyspozycji mamy bazy B2B oraz B2C z Polski o szerokim spektrum kryteriów i danych. Przygotowujemy bazy pod konkretne potrzeby.

Registration

Przy organizacji targów lub eventów przydatnych narzędziem jest rejestracja online. Dla mniejszych wydarzeń np szkoleń posiadamy gotowy system z responsywną stroną typu landing page. W systemie tym w prosty sposób można uzupełnić dane, wybrać kolorystykę tworząc odzwierciedlającą markę i wygląd Twojej organizacji stronę dla rejestracji uczestników.
Dla większych wydarzeń tworzymy dedykowany system ze stroną informacyjną oraz dopasowujemy formularze rejestracji dzieląc np. uczestników na kategorie i związane z nimi ceny. Każda zmiana w systemie może generować powiadomienia wysyłane emailem bądź smsem do uczestników bądź organizatorów.

Online payments

Dla większej wygody i bezpieczeństwa uruchomiliśmy płatności online. Wystarczy wybrać jednego z dostępnych operatorów płatności internetowych: Przelewy24, Dotpay czy Paypal.
Nasz system uwzględnia standardowe ceny za udział w wydarzeniu, rabaty i koszty dodatkowo wybranych opcji.

ONLINE EVENT

E-Reception

Element ten odpowiada za potwierdzenie przybycia zarejestrowanej osoby na wydarzenie. E-reception może przyjąć formę elektronicznego potwierdzenia uczestnika oraz automatycznej wysyłki biletów oraz materiałów informacyjnych. Może ten przyjąć formę fizycznej recepcji podczas wydarzenia, w której dostarczymy odpowiedni sprzęt aby rejestracja gości odbyła się sprawnie. Element ten jest bardzo istotny, gdyż jest to pierwszy kontakt uczestnika z wydarzeniem.

Plat4m Magnet

Działania te skupione są na wywołaniu wyjątkowej atmosfery targów czy eventów angażując uczestników. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania eliminujące przestarzałe wydrukowane broszury. Każdy uczestnik korzystając z narzędzia online ma dostęp do swojego harmonogramu, interaktywnych map wydarzenia, powiadomień o innych uczestnikach, kanałów mediów społecznościowych, sondaży, ankiet i innych informacji.

Plat4 Magnet to także interaktywne punkty. Ich rola jest definiowana przez Ciebie. Mogą mieć dowolne kształty i przeznaczenie np.: informacyjnych kiosków samoobsługowych, przenośnych tabletów zbierających elektroniczne podpisy itp.
Uczestnicy mogą przyłożyć swoje identyfikatory w celu automatycznego przekazaniu swoich danych i otrzymaniu materiałów reklamowych od wystawców lub sponsorów.

Data collect and processing

Zbieramy informacje i mierzymy korzyści reklamowe w wielu punktach wydarzenia. Dajemy narzędzia, aby organizatorzy i wystawcy mogli przechwytywać informacje o potencjalnych klientach. Odpowiadamy mi. na pytania, ile było osób w poszczególnych strefach w określonym czasie, które stoiska były najczęściej odwiedzane, a także kto te stosika odwiedził. Przekazujemy konkretne leady sprzedażowe.

Uczestników targów lub eventów możemy podzielić na niezidentyfikowanych oraz zidentyfikowanych czyli tych którzy przeszli proces rejestracji i otrzymali unikalny identyfikator elektroniczny. Korzystamy z technologii RFID, Bluetooth, BLE, NFC oraz WIFI. Dzięki naszym urządzeniom możemy lokalizować osoby na targach lub eventach. Korzystając z naszej analizy video rejestrujemy ruch pieszy w danej strefie oraz ilustrujemy obszary, które są najczęściej odwiedzane przez uczestników.

AFTER EVENT

LEAD CAPTURE

Posiadając wiedzę, które stoiska były odwiedzane przez których uczestników przekazujemy zebrane informacje o potencjalnych klientach do poszczególnych wystawców i organizatorów. Dzięki naszym urządzeniom wychwycimy także gorące leady, gdyż pozwalają zidentyfikować uczestników którzy spędzają dużo czasu w określonej strefie lub często do niej wracali. Tworzymy bazy klientów i możemy przeprowadzić indywidualne kampanie sprzedażowe w ramach Plat4m Marketing.

Reports and Analysis

Archiwizujemy wszelkie informacje podczas wydarzenia. Wszystkie nasze urządzenia działają online przekazując dane do Plat4m cloud. Na ich podstawie tworzymy standardowe raporty w każdym cyklu wydarzenia, ale także możemy przygotować niestandardowe raporty odpowiadając potrzebom Twojej organizacji.